Výsuvné KASKO markýzy

Pomocí výsuvných KASKO markýz snadno zastíníte i velké plochy

Hledáte způsob, jak jednoduše a efektivně zastínit prostornou terasu, balkón, předzahrádku nebo třeba dvorek? Mezi řešení venkovního stínění, které se hojně využívá jak v bytové, tak komerční sféře, patří výsuvné markýzy. Vyberte si z různých konstrukčních typů výsuvných markýz, které jsou vhodné pro zastínění jakéhokoliv venkovního prostoru. Díky rámu vyrobenému z pevného extrudovaného hliníku zajistí bezpečné a funkční stínění, které může mít šířku i délku v řádu několika metrů. Na výběr máte z pestrého vzorníku barev a vzorů látek, které se stanou nedílnou součástí architektonického stylu vašeho domu.

Ovládání výsuvných KASKO markýz je jednoduché a intuitivní. V základním provedení se posouvání provádí mechanicky pomocí kliky. Máte-li v plánu pořídit rozměrnější markýzu, případně větší počet markýz, vysokou úroveň komfortu vám zajistí modely s elektrickým pohonem. Stiskem jednoho tlačítka můžete stáhnout i všechny markýzy najednou, čímž ušetříte spoustu času a úsilí. Žádaným doplňkem jsou čidla, která se postarají o automatické stahování podle počasí. Nemusíte se tak bát, že by se markýza poškodila kvůli dešti a silnému větru, který by nastal v době vaší nepřítomnosti.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Chcete se dozvědět více o látkách, ovládání, motorizaci nebo nahlédnout do vzorníků? Kontaktujte nás. Bližší informace vám rádi sdělíme.

Poptávka

Výsuvná markýza SIRCOMA je vhodná pro zastínění větších ploch a komerčních prostor. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

 
 

Výsuvná markýza ALANIS je vhodná pro zastínění prostor v domácnosti, teras a balkonů. Široká škála typů a barev látek. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Další oblíbené řešení pro zastínění balkonů a teras. Výsuvná kazetová markýza Cover má zcela krytý návin. Široká škála typů a barev látek. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Polokazetová markýza YORIKA je spolehlivým řešením pro zastínění balkonů a teras. Široká škála typů a barev látek. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Kazetová markýza vhodná pro zastínění balkonů a teras s krytým návinem. Široká škála typů a barev. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Markýza MILLENIUM má celohliníkovou uzavíratelnou konstrukci rámu s látkovou výplní a elektronicky výsuvným mechanismem zabezpečujícím komfortní ovládání. Široká škála typů a barev.

Markýza MILLENIUM II má celohliníkovou uzavíratelnou konstrukci rámu s látkovou výplní. Markýza je přímo určená pro stínění pergol a zimních zahrad a lze ji namontovat na střechu nebo i do podvěsu. Markýza MILLENIUM II je pouze s motorovým ovládáním. Vybírat můžete se široké škály barev.

Jednobarevné

 

PVC

Soltis 92

 

Vzorované

Barvy zde uvedené jsou pouze orientační. Na případnou reklamaci z důvodu výběru nevhodné barvy dle vzorníku zobrazeného elektronicky není možné přistoupit.

ovladani