KASKO venkovní rolety

Venkovní rolety KASKO – účinná ochrana proti přehřívání

Hledáte systém stínění, který kromě regulace množství pronikajícího světla přinese zvýšenou ochranu proti přehřívání domu a zabrání pohledům cizích osob? Pořiďte si oblíbené venkovní rolety KASKO, které nabízíme ve 4 různých typových provedeních. Lamely pancíře venkovních rolet jsou vyrobeny z odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Díky precizní konstrukci je stínění nejen bytelné, ale vyniká i v úspoře za vytápění. V zimních měsících jsou ideální ochranou proti úniku tepla. V letních měsících chrání vaše okna před vlivem slunečního záření a zabraňují přehřívání interiéru domu. Díky těmto vlastnostem uspoříte náklady na vytápění, či klimatizaci.

Venkovní rolety současně snižují riziko vyloupení a díky schopnosti tlumení hluku se hodí i na domy a byty s okny nasměrovanými do rušné ulice nebo k silnici. Venkovní rolety můžete ovládat různými způsoby podle požadavků a nároků na komfort. Rolety lze ovládat jak manuálně pomocí kliky či popruhu, tak elektronicky. O rychlé stahování a vytahování rolet se stará tichý motor, který lze doplnit o automatický kontrolní systém a různé typy čidel a ovládacích prvků.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Další informace, technické údaje či vzorník lamel vám rádi poskytneme.
Stačí, když nás kontaktujete.

Poptávka

Předokenní roleta Radix je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Lamely pancíře venkovních rolet jsou vyrobeny z odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodicích lišt.

Je určena pro montáž do novostaveb, při rekonstrukcích a zateplování. Lamely pancíře venkovních rolet jsou vyrobeny z odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodicích lišt.

Roletový box je sestaven z plastových bloků, je zateplený a má obdélníkový průřez. Vodicí lišty jsou vyrobeny také z PVC. Dodává se ve třech základních velikostech v závislosti na výšce rolety.

Rolety do překladu HELUZ jsou určeny pro montáž do novostaveb. Čisté a jednoduché řešení se skrytými prvky v konstrukci. Tepelná izolace pancíře je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Jedná se o velmi oblíbené řešení venkovního stínění.

 

Možnost lakování do jakékoliv barvy dle vzorníku RAL.

Barvy zde uvedené jsou pouze orientační. Na případnou reklamaci z důvodu výběru nevhodné barvy dle vzorníku zobrazeného elektronicky není možné přistoupit.

ovladani-rolety