textilní žaluzie den a noc

ŽALUZIE DEN A NOC NAVODÍ ATMOSFÉRU DNE I NOCI

Vysoce dekorativní látkové rolety den a noc přináší skvělý způsob stínění vnitřních prostor. Žaluzie den a noc nabízejí pestrý výběr látek s možností různých barevných kombinací. I proto jsou u interiérových architektů častým designovým prvkem. Žaluzie den a noc nemusí být přitom volbou jen do moderních prostor, skvěle se hodí například i k vintage stylu. Designové i funkční kouzlo žaluzií den a noc spočívá ve střídání pruhů síťoviny a sytější látky. Volbou jejich částečného nebo úplného překrývání nastavíte během okamžiku míru zastínění dle vaší potřeby. Tato variabilita možnosti rychlého nastavení intenzity prostupujícího světla je velkým benefitem žalužií den a noc.

Chcete do místnosti vpustit co nejvíce světla? Nastavte rolety do polohy "den". Obdobně během chvilky zastíníte okno lehkým posunutím látky do polohy "noc". Žaluzie den a noc se vynikají svou univerzálností, protože se dají jednoduše namontovat jak na zeď nebo do stropu, tak i do rámu oken. Látkové žaluzie den a noc jsou výbornou volbou i do střešních oken.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Pro další technické informace, vzorník látek a jiné dotazy nás bez váhání kontaktujte.

Poptávka

BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Jednoduchá volně visící textilní roletka s navíjením látky pomocí řetízku, určená hlavně pro montáž na rám okna.

BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Jednoduchá volně visící textilní roletka s navíjením látky pomocí řetízku, určená hlavně pro montáž na stěnu.

S KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

S KRYTEM NÁVINU A S VODÍCÍMI LIŠTAMI

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na rám okna. S krytem návinu a vodicími lištami.

S KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Jednoduchá volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

AlyssiaAlyssia II
Alyssia IIIGrace IIGrace IIIGrace IVGrace VGRACE VIGrace VIIGrace VIIIGraceTriple

Barvy zde uvedené jsou pouze orientační. Na případnou reklamaci z důvodu výběru nevhodné barvy dle vzorníku zobrazeného elektronicky není možné přistoupit.

ovladani-dn