KASKO sekční garážová vrata

Pohodlné ovládání sekčních garážových vrat si oblíbíte

Hledáte garážová vrata, která se budou snadno ovládat, zabezpečí vaši garáž, zabrání únikům tepla a podtrhnou vzhled domu? Pořiďte si KASKO sekční garážová vrata, která ve své kategorii patří k těm nejžádanějším. Protože jsou vrata vyrobena z odolných precizně opracovaných materiálů, budou vám sloužit po mnoho let. Plášť sekce je vyroben z galvanizovaného plechu s poplastovaným povrchem. Konstrukce je zhotovena z pevné galvanizované oceli, která je povrchově upravena pozinkováním. Na výběr máte ze 4 typů trendových panelů, které povýší vzhled vašeho domu na novou úroveň.

Sekční garážová vrata jsou složena z jednotlivých sekcí, které se během pár vteřin zasunou do prostoru pod stropem. V garáži vám tak zůstane spoustu místa nejen pro parkování, ale třeba i uložení sezónních věcí. O rychlé a pohodlné otevírání vrat se postará tichý elektrický pohon, který můžete ovládat tlačítky nebo dálkovým ovladačem. Díky nabídce různých konstrukčních typů a doplňků si zvolíte vrata, která k vašemu domu prostě sednou.

S dotazy ohledně jednotlivých typů, rozměrů, konstrukčních variant, možností panelů, příslušenství a doplňků se na nás obraťte. Rádi vám poradíme.

 

Vzorník barev ACTUAL
Vzorník barev CLASSICVzorník barev FINALVzorník barev LUXURY


Vzorník barev PROFIS
Vzorník barev RENOLIT

ral Možnost polepu renolitovou fólií a lakování podle vzorníku RAL.
Barvy zde uvedené jsou pouze orientační. Na případnou reklamaci z důvodu výběru nevhodné barvy dle vzorníku zobrazeného elektronicky není možné přistoupit.

ovladani-rolovaci