KASKO rolovací sítě

Chraňte se před hmyzem, jen když je třeba. Pořiďte si kvalitní rolovací sítě

Také vás štve otravný poletující hmyz, který vám nedá spát? Sítě proti hmyzu přináší jednoduchý způsob, jak nezvaným hostům nedat žádnou šanci. Pokud vám nevyhovuje klasický typ sítí v pevných rámech, dejte přednost rolovacím KASKO sítím. Zajistí ochranu jen ve chvíli, kdy budete sami chtít.

Protože se síťovina roluje do vzhledného boxu nad okenním rámem, v době nevyužívání nezhorší průchodnost a nenaruší vzhled oken. Síť tak můžete stahovat třeba jen na noc v letním období, kdy je množství poletujícího hmyzu největší. Rolovací sítě proti hmyzu se navíc vyznačují delší životností, protože jsou v době nevyužívání skryté a chráněné. Box je vyroben z odolného hliníku v bílé, tmavě hnědé nebo antracitové barvě. Snadno tak sladíte vzhled rolovacích sítí se vzhledem oken, které budou vypadat jednotně. Díky vysoké estetické hodnotě, snadnému používání a univerzální konstrukci mají v sortimentu sítí proti hmyzu pevné místo a mezi zákazníky jsou velmi žádané.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Zajímají vás technické informace, možnosti barevného sladění, nebo máte jiný dotaz? Rádi vám jej zodpovíme. Kontaktujte nás.

Poptávka

Okenní rolovací síť je vhodná pro montáž na jakýkoliv druh okna, nabízí velkou variabilitu v možnostech montáže. Dorazová lišta je aretována buď koncovými dorazy nebo záchytnou dorazovou lištou.
Max. šířka: 2m
Max. výška: 2,3m
Max. plocha: 3m²

Dveřní rolovací síť vhodná pro montáž na rámy i ostění dveří. Dorazová lišta je držena v rozvinuté poloze magnetickou gumou.
Max. šířka: 1,3m
Max. výška: 2,3m
Max. plocha: 3m²