KASKO plisé dveřní sítě

Dveřní plisé sítě KASKO – designový prvek, který vás ochrání před hmyzem

Hledáte způsob, jak zatočit s nepříjemným poletujícím hmyzem, ale klasické řešení v podobě instalace síťoviny se vám nelíbí? Pořiďte si moderní plisé dveřní sítě, které jsou vyrobeny z poutavé plisované síťoviny. Kromě ochranné funkce plní i funkci dekorativní. Proto se hodí do současných interiérů, u kterých je zásadním kritériem výběru právě design.

Moderní plisé dveřní sítě vyniknou například u vstupů na terasy nebo zimní zahrady. Instalují se do ostění, nebo přímo na stěnu či rám. Jsou dostupné v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení. Neomezí průchodnost do venkovních prostorů, navíc jsou dostupné i v bezbariérovém provedení. Společné chvíle s rodinou nebo přáteli vám tak nepřekazí mouchy, komáři ani jiný poletující hmyz.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Pro více informací o jednotlivých typech, rozměrech, variantách apod. nás neváhejte kontaktovat.

Poptávka

Systém Stellar představuje bezbariérový přistup díky výšce přechodového profilu pouze 5 mm. Plisé síť Stellar je určena pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem je možná také montáž na rám. Profily jsou opatřeny magnety pro spolehlivé dovření sítě.


Maximální šířka: 1700 mm
Maximální výška: 2600 mm
Minimální výška: 1500 mm

Stellar Mini představuje prostorově úsporné provedení dveřní plisé sítě. Díky použití provázkového systému napínání je snížena tloušťka profilů, čímž je dosáhnuto hloubky sítě pouhých 21 mm. Je možné využít montáže na rám, či montáže do ostění díky speciálním montážním klipům. Profily jsou opatřeny magnety pro spolehlivé dovření sítě.


Maximální šířka: 1900 mm
Maximální výška: 2700 mm
Minimální výška: 1500 mm
Šířka stažené sítě: 140 mm

Dvojřetězový systém Stellar Lux představuje bezbariérový přistup díky výšce přechodového profilu pouze 5 mm. Plisé síť Stellar je určena pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem je možná také montáž na rám. Profily jsou opatřeny magnety pro spolehlivé dovření sítě.


Maximální šířka: 1300 mm
Maximální výška: 3000 mm
Minimální výška: 1500 mm

Systém Stellar opona představuje bezbariérový přistup díky výšce přechodového profilu pouze 5 mm. Plisé síť Stellar je určena pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem je možná také montáž na rám. Profily jsou opatřeny magnety pro spolehlivé dovření sítě.


Maximální šířka: 3380 mm
Maximální výška: 2600 mm
Minimální výška: 1500 mm

Dvojřetězový systém Stellar Lux opona představuje bezbariérový přistup díky výšce přechodového profilu pouze 5 mm. Plisé síť Stellar je určena pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem je možná také montáž na rám. Profily jsou opatřeny magnety pro spolehlivé dovření sítě.


Maximální šířka: 2600 mm
Maximální výška: 3000 mm
Minimální výška: 1500 mm

Plisé síť Easy je vhodná pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem také pro montáž na stěnu či na rám. Vyrábí se pouze v jednokřídlém provedení.


Max. šířka: 5,3 m
Max. výška: 2,42 m
Min. výška: 2,02 m²

Plisé síť MINI je vhodná pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem také pro montáž na stěnu či na rám.
Pouze v jednokřídlém provedení. Používá se v případě potřeby úzkých profilů.


Max. šířka: 1,9 m
Max. výška: 2,42 m
Min. výška: 2,02 m²