horizontální žaluzie

NEJLEVNĚJŠÍ ŽALUZIE. JEDNODUCHÉ. FUNKČNÍ. TAKOVÉ JSOU ŽALUZIE KASKO.

Horizontální žaluzie KASKO od českého výrobce vám zajistí výborné zastínění při nejnižších možných finančních nákladech. Jedná se o nejlevnější typ žaluzií na trhu. Ne náhodou jsou tyto vnitřní žaluzie nejrozšířenějším druhem interiérových žaluzií na oknech a dveřích českých domácností a firem. Tyto hliníkové žaluzie vynikají svou jednoduchou konstrukcí, snadno se ovládají a jsou cenově nejdostupnější. Univerzální provedení a množství konstrukčních variant umožňuje použít horizontální žaluzie do oken i do dveří. Hodí se jako žaluzie na plastová okna a dveře, dřevěné i hliníkové. Dodáváme horizontální žaluzie na míru. Vybrat si tak můžete z široké nabídky barevných možností včetně jemných odstínů pastelových a metalických barev či imitací dřeva. Zaměření oken a dveří provádíme ZDARMA. Garantujeme RYCHLÉ DODÁNÍ. Vsaďte na kvalitní českou výrobu, záruku a spolehlivý servis - stačí odeslat nezávaznou POPTÁVKU, spočítáme cenu na míru pro vás. Budete-li s cenou souhlasit, pak již vše potřebné zajistíme.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Pro technické údaje či více informací o lamelách, barevném sladění, ovládání atp. nás kontaktujte. Společně jistě najdeme řešení.

Poptávka

Horizontální žaluzie je základním modelem produktové řady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži žaluzie upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a eurooken.

Vnitřní žaluzie ISOLINE ECO se od typu ISOLINE liší provedením ovládáním. Na rozdíl od klasického řetízku je u žaluzie ISOLINE ECO šnek s plastovým táhlem nebo bovdenem. Stejně jako horizontální žaluzie ISOLINE se může ISOLINE ECO použít jako žaluzie do plastových oken i dřevěných oken včetně euro oken, pro které je tato žaluzie nejpoužívanější. Horní profil žaluzie je po obou stranách opatřen krytkami, díky čemuž nejsou vidět převodovky. Polohu převodovek lze dle potřeby upravovat v průběhu montáže, přičemž volitelné rozmezí činí 5 mm. Jednoznačnými výhodami této hliníkové vnitřní žaluzie je jednoduché ovládání, dlouhá životnost, minimální údržba a rychlá montáž.

Jedná se o model produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových oken. Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty. Technické i estetické provedení této žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE, tak nejlepšího modelu žaluzie v celé typové nabídce žaluzií.

Přicházíme na trh s novou generací isoline žaluzií. Tato žaluzie je koncepčně novým nástupcem generace žaluzií isoline a isoline loco. Spojuje v sobě všechny technické přednosti těchto typů. Díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací. Je ovládaná řetizkem a nabízí tradiční barevnou škálu odstínů lamel, barevného sladění horního a dolního profilu. I nadále zůstává shodný postup zaměření a jednoduchý způsob montáže.

 

Barvy zde uvedené jsou pouze orientační. Na případnou reklamaci z důvodu výběru nevhodné barvy dle vzorníku zobrazeného elektronicky není možné přistoupit.

 

ovladani-isoline