KASKO bambusové roletky

Přírodní tkanina KASKO roletek dodá interiéru šmrnc

Dáváte přednost přírodním materiálům, které v interiérech působí harmonicky a přirozeně? Právě pro vás jsou skvělou volbou bambusové roletky od českého výrobce KASKO, které jsou vyrobeny z ručně spletených přírodních tkanin.

Na výběr máte ze tří konstrukčních typů bambusových rolet a nepřeberného množství tkanin v různých barevných kombinacích, které ve vašem domě či bytě navodí tu správnou atmosféru. Je na vás, sáhnete-li po bambusových roletkách se systémem navíjení (rolování) do poutavého balu, nebo se stahováním, u kterého se vytváří líbivý efekt řasení.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Zajímají vás technické informace o jednotlivých produktech? Chtěli byste nahlédnout do vzorníku tkanin? Neváhejte nás kontaktovat.

Poptávka

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina je rolována směrem nahoru do úhledného balu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanismus umožňuje nastavit výšku stažení roletky.

Jedná se o elegantní typ bambusové roletky. Tkanina se postupně skládá v horizontálních pruzích za sebou, čímž vzniká pravidelné řasení. Ovládání je zajištěno provázkem a aretací s brzdou, což umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

Jedná se o posledního představitele bambusových roletek, který je vyráběn pouze z přírodní tkaniny juta. Ovládání je zajištěno navíjením na hřídel pomoci řetízku a mechanizmu s brzdou. Umožňuje libovolné nastavení výšky stažení.


Bambusové tkaniny
Dřevité tkaniny
Jutové tkaniny

Barvy zde uvedené jsou pouze orientační. Na případnou reklamaci z důvodu výběru nevhodné barvy dle vzorníku zobrazeného elektronicky není možné přistoupit.

ovladani-bambusove