• CHCI STÍN A SOUKROMÍ
  Děláme Váš domov útulným místem.

Náš servis

 • Zaměření ZDARMA

  Vyplňte poptávkový formulář, my se s vámi spojíme a navrhneme to nejlepší řešení právě pro vás.

 • Výroba na míru

  Naše výrobky jsou dodávány výhradně na míru, přesně tak, jak si zákazník přeje. Vše vám podrobně vysvětíme a naučíme vás, jak s technikou zacházet.

 • Záruka 2–4 roky

  Zakládáme si na dobrých vztazích a dáváme záruku kvalitní práce.

 • Široká nabídka

  Velký výběr sortimentu. Široká nabídka stínící techniky, okenních i dveřních sítí proti hmyzu a garážových vrat nebo pergol.

Perfektní servis

Krátké dodací lhůty

Nejlepší ceny

Cenová nabídka ZDARMA A NEZÁVAZNĚ.

Nyní za nejlepší cenu

Venkovní žaluzie

Vedle moderního vzhledu přináší venkovní žaluzie řadu výhod. Vyznačují se vysokou úrovní protisluneční ochrany, jednoduchou údržbou, dokonalým zatemněním i komfortním ovládáním.

Více o produktu

Textilní rolety DEN / NOC

Provedení den/noc umožňuje nastavení intenzity prostupujícího světla. Chcete do místnosti vpustit co nejvíc světla? Nastavte roletky do polohy „den“. Během okamžiku pak celou plochu okna zastíníte posunutím látky do polohy „noc“. Díky pestrému výběru látek skvěle poslouží i jako designový interiérový prvek.

Více o produktu

Textilní rolety

Vytvořte si ve své domácnosti komorní atmosféru a zabraňte prostupu silných slunečních paprsků. Pomocí textilních roletek v okamžiku zastíníte celou plochu oken.

Více o produktu

Venkovní rolety

Směřují vaše okna do rušné ulice nebo k silnici? Ideálním řešením proti hluku jsou venkovní rolety. Navíc zabrání pohledům cizích osob a zvyšují ochranu proti přehřívání domu.

Více o produktu

Sekční garážová vrata

Hledáte kvalitní garážová vrata, která se budou snadno ovládat, zabezpečí vaši garáž, zabrání únikům tepla a podtrhnou vzhled domu? Naše vrata jsou vyrobena z odolných precizně opracovaných materiálů, díky tomu vám budou sloužit po mnoho let.

Více o produktu

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou konstrukčně jednoduché, snadno ovladatelné a cenově dostupné. Právě díky svým charakteristickým vlastnostem na ně narazíte nejen v domech a bytech, ale také komerčních nebo veřejných prostorách.

Více o produktu

Vertikální žaluzie

Díky vertikálním žaluziím spolehlivě zastíníte i velké zasklené plochy, aniž byste museli sáhnout po záclonách nebo závěsech.

Více o produktu

Sítě proti hmyzu

Nemůžete se v horkých letních dnech pořádně vyspat, protože vás celou noc obtěžuje otravný poletující hmyz? Máme pro vás skvělé řešení.

Více o produktu

Chcistin.cz

Jakub Zouhar
Mokrá 212
Mokrá-Horákov
664 04

T: +420 731 741 444
E: info@chcistin.cz

Kontaktujte nás